widzew widzew

Odbierz voucher i oglądaj online wszystkie mecze Widzewa
w PKO BP EKSTRAKLASIE już za 10 zł w pierwszym miesiącu!
100% PKO BP EKSTRAKLASY tylko w CANAL+ online!

 

Podaj swój adres e-mail, a my wyślemy Ci unikalny voucher na dostęp do pakietu CANAL+ w serwisie CANAL+ online – pakiet CANAL+ w cenie 10 zł za pierwszy miesiąc oraz 30 zł miesięcznie przez 3 kolejne miesiące. Potem opłata wzrasta do 49zł/ mies. Podane ceny uwzględniają rabat 5zł/mies. za zgody marketingowe udzielone w serwisie CANAL+ online podczas rejestracji. 

Poniżej znajduje się skrócona informacja dotycząca przetwarzania Twoich danych osobowych przez CANAL+ Polska S.A., która jest ich administratorem („CANAL+”). Zapoznaj się z pełną treścią.
Dane osobowe będą przetwarzane przez CANAL+ w celu dostarczenia vouchera. Przysługuje Ci prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania lub usunięcia, prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz inne prawa opisane w Polityce Prywatności. Zawsze możesz skontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych za pośrednictwem adresu poczty elektronicznej: iod@canalplus.pl

Oferta tylko dla nowych użytkowników.
Podanie adresu e-mail jest dobrowolne, jednak niezbędne do otrzymania dedykowanego vouchera uprawniającego do skorzystania z serwisu CANAL+ online. Szczegóły dostępne są w Regulaminie.