LOGO CANAL+
The Office PL Obsada
Nowy serial CANAL+. Dostępny cały sezon.
Zobacz zwiastun
LOGO CANAL+
The Office PL Logo The Office PL Obsada
Zobacz zwiastun
Nowy serial CANAL+. Dostępny cały sezon.
Dołącz teraz

Serial The Office PL

Dlaczego warto wybrać CANAL+ online?

Oglądaj online

Bez reklam, bez zobowiązań
Wystarczy dostęp do internetu

Oglądaj online
Oryginalne seriale CANAL+

Oryginalne seriale CANAL+

6000 godzin światowego kina
Ponad 3000 filmów i seriali

Dostęp na wielu urządzeniach

2 streamy jednocześnie
Szybka i prosta rejestracja

Dostęp na wielu urządzeniach

Fabuła serialu

Michał Holc (Piotr Polak) jest prezesem siedleckiej firmy Kropliczanka, od lat produkującej wodę mineralną. Pracownicy Michała ledwo tolerują jego egocentryczną, dziecinną osobowość, codziennie znosząc jego żarty, przytyki i niepoprawne komentarze. Świat Michała wywraca się do góry nogami, kiedy wiceprezeską firmy zostaje Patrycja (Vanessa Alexander), zamożna wychowanka wielkomiejskich szkół biznesu. Patrycja zaczyna rewolucjonizować ukochaną Kropliczankę Michała, podczas gdy załoga biura przygląda się z niedowierzaniem wojnie swoich szefów. Wraz z Patrycją do biura przychodzi nowy copywriter, Franek (Mikołaj Matczak), wyraźnie nadający na tych samach z recepcjonistką Asią (Kornelia Strzelecka). Czym jeszcze zaskoczy Michał wiecznie niezadowoloną Gosię (Monika Obara), zawsze optymistyczną Agnieszkę (Monika Kulczyk), jowialną i niestroniącą od kieliszka Bożenkę (Milena Lisiecka), gruzińskiego sceptyka Levana (Marcin Pempuś), sztywniutkiego dostawcę Łukiego (Adam Bobik), lekko autystycznego księgowego Sebastiana (Jan Sobolewski) i niepoprawnego "dziadersa" Darka (Adam Woronowicz)...?

Aktorzy

Piotr Polak, Vanessa Alexander, Mikołaj Matczak, Kornelia Strzelecka, Monika Obara, Monika Kulczyk, Milena Lisiecka, Marcin Pempuś, Adam Bobik, Jan Sobolewski, Adam Woronowicz

The Office - seriale CANAL+

CANAL+ online już od 29 zł/mies.

Dopasuj do swoich potrzeb

Sprawdź ofertę

Produkcje oryginalne CANAL+

Najczęściej zadawane pytania

to niezależny serwis, w którym bez umów i abonamentu można wygodnie i legalnie wypożyczać polskie i zagraniczne hity filmowe, produkcje prosto z kina oraz tytuły, które nie zdążyły jeszcze szeroko zadebiutować w Polsce na wielkim ekranie. Ceny pojedynczych filmów zaczynają się już od 5.99 zł.

Zobacz czym są PREMIERY CANAL+

To serwis streamingowy. Aby z niego korzystać, wystarczy Ci dostęp do internetu. Serwisu używasz: przez przeglądarkę internetową, aplikację mobilną (iOS, Android) lub telewizor z system operacyjnym Android TV oraz Tizen.

W CANAL+ online płacisz tylko za miesiąc i w każdej chwili możesz zrezygnować. Nie musisz zawierać długoterminowych umów.

Podstawą oferty są kanały CANAL+. Dzięki nim masz dostęp do:

 • oryginalnych seriali CANAL+
 • hitów filmowych
 • programów dokumentalnych i lifestylowych
 • sportu na najwyższym poziomie (Premier League, NBA, LaLiga, PKO BP Ekstraklasa, Liga Mistrzów UEFA etc.)

W każdej chwili możesz rozszerzyć ofertę o NETFLIX, filmowe kanały HBO, ELEVEN SPORTS z LaLigą Santander, F1 oraz żużlem, Polsat Sport Premium z Ligą Mistrzów UEFA i FUN&NEWS z informacjami, muzyką oraz bajkami.

 • Na 2 urządzeniach - dla pakietów zamówionych poprzez stronę kup.pl.canalplus.com oraz zrealizowanych voucherem.
 • Na 3 urządzeniach - dla oferty z CANAL+ BOX 4K (trzecie urządzenie to CANAL+ BOX 4K).
 • Na 2 urządzeniu - jeśli jesteś klientem telewizji satelitarnej. Pracujemy nad tym, aby wkrótce w ramach tej opcji zwiększyć ilość urządzeń.
 • Połączenie internetowe: prędkość od 1 Mbps. Dla komfortu korzystania rekomendujemy Ci połączenie o prędkości co najmniej 8 Mbps oraz 25 Mbps dla programów w jakości UHD.
 • Urządzenia mobilne (tablet lub smartfon): polecamy zainstalowanie aplikacji z Google Play (Android) lub AppStore (iOS).
 • Komputery osobiste: system Windows, Mac OS X (przeglądarki: Chrome, Safari, Firefox, Edge).
 • Telewizory Smart: system Android TV, system Tizen (telewizory Samsung), a wkrótce WebOS (telewizory LG).
 • Inne urządzenia: CANAL+ BOX 4K, Apple TV 4K, Chromecast, Mi Box, Fire TV.

Tak. Z CANAL+ online możesz korzystać na terenie UE. Usługę musisz wykupić w Polsce, płacąc z polskiego konta bankowego.

Postępuj według komunikatu na ekranie.

Sprawdź:

 • czy urządzenie, z którego korzystasz, ma połączenie z internetem,
 • czy spełniasz wymagania techniczne.

Jeśli problem nie ustąpił, skontaktuj się z nami przez formularz w zakładce "Kontakt" w "Moje konto". Jeżeli chcesz dodać załączniki, wyślij e-mail: pomoc@kontakt.canalplus.pl.

Zarejestruj się już dziś

Tysiące filmów i seriali w zasięgu ręki. Gotowy na więcej?

Sprawdź ofertę
Klikając „Akceptuj wszystkie”, zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies do celów statystycznych oraz w celu personalizacji treści i reklam, w tym poprzez ich udostępnianie naszym Partnerom. Więcej informacji możesz znaleźć w Polityce Cookies. Możesz też zmienić ustawienia w dowolnym momencie.
Sprawdź ofertę