Zołza

Zołza

Małgorzata Kożuchowska bryluje w roli wpływowej scenarzystki i producentki oraz laureatki wielu nagród. Komedia obyczajowa inspirowana biografią Ilony Łepkowskiej.

Oglądaj Zołza
Chrzciny

Chrzciny

Chrzciny najmłodszego wnuka mają doprowadzić do pogodzenia skłóconych od lat dzieci. Nieoczekiwanie przeszkadza w tym generał Jaruzelski, który ogłasza tego dnia stan wojenny.

Oglądaj Chrzciny
Każdy wie lepiej

Każdy wie lepiej

Jak uszyć patchworkową rodzinę? Przed takim pytaniem stają Ania i Grzesiek. Zakochanym rozwodnikom piach w trybu związku sypią zarówno ich dzieci, jak i rodzice, a nawet dawni partnerzy naszych bohaterów.

Oglądaj Każdy wie lepiej
Teściowie

Teściowie

Gdy pan młody w ostatniej sekundzie rezygnuje z sakramentalnego „tak”, rodzice wkraczają do akcji. Wesele zostało opłacone i ma się odbyć, co z tego, że ślubu nie było!

Oglądaj Teściowie
Emigracja XD

Emigracja XD

Co przystanek, to odjazd. „Emigracja XD” to serial oryginalny CANAL+, który z dużym dystansem pokazuje prawdę o zderzeniu polskiej mentalności z tzw. „wielkim światem”.

Oglądaj Emigracja XD
Planeta Singli

Planeta Singli

Tomek Wilczyński to zadowolony z siebie gospodarz kontrowersyjnego, a co za tym idzie popularnego show. Z kolei Ania Kwiatkowska jest nauczycielką z romantyczną duszą. Uwaga spoiler: Tomek będzie zazdrosny o Anię.

Oglądaj Planeta Singli
Samiec Alfa

Samiec Alfa

Pięciu mężczyzn przychodzi na terapię kontrowersyjnego coacha, który obiecuje, że naprawi ich relacje z partnerkami. Metody samozwańczego specjalisty stawiają ich życie na głowie.

Oglądaj Samiec Alfa
Porady na Zdrady

Porady na Zdrady

Kalina zostaje zdradzony w dniu ślubu, a Fretkę porzuca chłopak. Dwie kobiety rozkręcają nietypowy biznes, który… ma rozwiązać problemy z męską wiernością.

Oglądaj Porady na Zdrady
Podatek od miłości

Podatek od miłości

Kim naprawdę jest Marian - panem do towarzystwa, a może sprytnym oszustem uwodzącym kobiety? Atrakcyjna inspektor podatkowa, Klara, chce zdemaskować mężczyznę.

Oglądaj Podatek od miłości
Facet (nie)potrzebny od zaraz

Facet (nie)potrzebny od zaraz

Zosia rozstaje się z chłopakiem po tym, jak nakrywa go w mieszkaniu z inną dziewczyną. Zdrada każe jej zrewidować dotychczasowe związki.

Oglądaj Facet (nie)potrzebny od zaraz
Dzień dobry. Kocham Cię

Dzień dobry. Kocham Cię

Przystojny Szymon pracuje jako lekarz w jednej z warszawskich klinik. Mężczyzna nie odwzajemnia uczuć wyraźnie zadurzonej w nim Pati.

Oglądaj Dzień dobry. Kocham Cię
Pech to nie grzech

Pech to nie grzech

Natalia chce dać nauczkę przyjacielowi, Piotrowi - dlatego udaje, że ma partnera. Niespodziewanie romans „na niby” zaczyna przeradzać się w prawdziwe uczucie, tyle że… Piotr zaczyna interesować się dziewczyną.

Oglądaj Pech to nie grzech
Druga połowa

Druga połowa

Komedia romantyczna w piłkarskim wydaniu. Młoda lekarka spotyka na swojej drodze przystojnego Mateusza – dziennikarza sportowego, jednak na drodze do ich miłości stanie… jego ulubiony piłkarz Jarosław Kot oraz ojciec dziewczyny – trener polskiej kadry.

Oglądaj Druga połowa
Szczęścia chodzą parami

Szczęścia chodzą parami

Malwinie wpada w oko Brunon, który jest z zawodu terapeutą par. Prywatnie jest jednak wielkim pechowcem, który ściąga na innych większe lub mniejsze nieszczęścia, także w miłości – ale czy tym razem będzie inaczej?

Oglądaj Szczęścia chodzą parami